Producenci
WŁOSING ® - co to znaczy?

WŁOSING ®

Nie da się ukryć, że włosing stał się już symbolem włosomaniactwa! Termin ten został zapoczątkowany przez Agnieszkę Niedziałek - włosomaniaczkę, blogerkę i włosową influencerkę. Powszechnie oznacza "włosową saunę", czyli nałożenie czepka na pokryte włosy odżywką lub maską dla zapewnienia ich dogłębnego odżywienia.


Obenie WŁOSING oznacza po prostu świadomą pielęgnację i dbanie o włosy w przemyślany sposób. Podstawą włosingu jest znajomość składów kosmetyków i preferencji swoich włosów, by idealnie dobierać produkty i osiągać piękne rezultaty.
Dzisiaj kojarzony jest najbardziej z liczną, polską społecznością pasjonatów świadomej pielęgnacji włosów: GRUPĄ WŁOSING, która od 30 sierpnia 2016 roku zrzesza KILKASET TYSIĘCY osób, chcących poznawać tajniki włosingu!

Znajdziemy na niej specjalnie opracowane PLIKI, które wprowadzają nas w podstawy pielęgnacyjne, w skład których wchodzą Moduły - zbiory postów m.in. o laminacji włosów, olejowaniu, hennie i ziołach, czy też analizy składów poszczególnych kosmetyków.

Włosing w mediach

Artykuły o Grupie Włosing coraz częściej możemy zauważyć w branży beauty i urodowych magazynach, między innymi:

Gdzie nas znaleźć?

Oprócz największej włosowej społeczności na FB, czyli grupy WŁOSING, prowadzimy również mniejsze grupy:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium