Sklep dla loków to my!

Masz kręcone włosy i szukasz sklepu dla loków? Dobrze trafiłeś! Nasz sklep napieknewlosy.pl jako pierwszy w Polsce wprowadził szeroką ofertę kosmetyków dla loków. Nieustannie powiększamy swoją ofertę, by zapewnić Wam różnorodność i wybór produktów, które są trudno dostępne na polskim rynku!

 

 

Zobacz naszą ofertę w kategorii CURLY - włosy kręcone!

 

Sklep dla loków radzi!

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z lokami, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji loków.

Od czego zacząć?

  • Nie rozczesuj swoich loków na sucho! Kręciołki tego nie lubią.
  • Czesz swoje loki jedynie na mokro, gdy pokryte są grubą warstwą odżywki lub maski.
  • Stylizuj włosy na mokro, używając do tego odżywki bez spłukiwania i żelu stylizującego dla loków. By polepszyć jakość skrętu - użyj szczotki Denman.
  • Susz loki delikatnie odsączając je w bawełnianą koszulkę.
  • Używaj dyfuzora.

Jak stylizować loki?

  1. Nakładamy żel porcjami na mokre włosy: pasmo po paśmie, polecamy podzielić włosy na 6-8 pasm i na każde nałożyć ilość 1 małego groszka roztartego w dłoniach. Nakładamy metodą “modlących się dłoni” (praying hands), wprasowując produkt.
  2. Każde pasmo, które już jest pokryte żelem, “dogniatamy”. Zbieramy dłonią od końcówek do nasady i ściskamy, wyciskając nadmiar wody i “wciskając” żel we włosy. Jeżeli robi się za sucho, można dognieść odrobinę ciepłej wody.
  3. Odciskamy nadmiar wody w koszulkę bawełnianą i zostawiamy do wyschnięcia lub suszymy dyfuzorem.
  4. Odgniatamy sucharki i cieszymy się pięknymi lokami! Możemy do tego użyć po prostu dłoni, kropelki oleju/serum silikonowego lub czepka.

GOTOWE!

 

Potrzebujesz więcej?

Od 20 października 2017 roku tworzymy nieustannie rozrastającą się grupę CURLY HAIR PROJECT na Facebooku, która poświęcona jest świadomej pielęgnacji loków. Znajdziecie w niej porady na temat pielęgnacji, tego jak rozpoznać kręcone włosy i jak wydobyć z nich naturalne piękno. Zapraszamy! :)

A jeśli masz kręcone włosy i nie masz pojęcia jakich produktów im potrzeba - napisz do nas na

porady@napieknewlosy.pl

Nasza ekipa ekspertów bezpłatnie dobierze kosmetyki, dopasowane do potrzeb Twoich loków.