WŁOSING® – co to znaczy?

WŁOSING®

WŁOSING to termin wymyślony przez Agnieszkę Niedziałek — włosomaniaczkę, blogerkę i włosową influencerkę, oznacza świadomą pielęgnację włosów. Podstawą włosingu jest znajomość składów kosmetyków i preferencji swoich włosów, by idealnie dobierać produkty i osiągać piękne rezultaty.

Nie da się ukryć, że włosing stał się już symbolem włosomaniactwa! Na początku odnosił się do "włosowej sauny", czyli nałożeniu czepka na pokryte włosy odżywką lub maską dla zapewnienia ich dogłębnego odżywienia.

Kojarzony jest najbardziej z liczną, polską społecznością pasjonatów świadomej pielęgnacji włosów GRUPĄ WŁOSING, która od 30 sierpnia 2016 roku zrzesza prawie PÓŁ MILIONA OSÓB, chcących poznawać tajniki włosingu!

Znajdziemy na niej specjalnie opracowane PLIKI, które wprowadzają nas w podstawy pielęgnacyjne, w skład których wchodzą Moduły - zbiory postów m.in. o laminacji włosów, olejowaniuhennie i ziołach, czy też analizy składów poszczególnych kosmetyków. 

Książka Agnieszki Niedziałek: Robię Włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy!

Szukasz encyklopedii o świadomej pielęgnacji włosów? Na pewno zainteresuje Cię książka Agnieszki Niedziałek! To ponad 350 stron wiedzy, same konkrety + tabelki, sekcje "problem-rozwiązanie" i ilustracje ułatwiające zrozumienie między innymi techniki suszenia i mycia włosów.

Z książką Agnieszki Niedziałek Robię Włosing poznasz najpotrzebniejszą wiedzę do rozpoczęcia świadomego włosingu.

Zamów TUTAJ

 

Włosing w mediach

Artykuły o Grupie Włosing coraz częściej możemy zauważyć w branży beauty i urodowych magazynach, między innymi:

Gdzie nas znaleźć?

Oprócz największej włosowej społeczności na FB, czyli grupy WŁOSING, prowadzimy również mniejsze grupy: