O nas

sklep z kosmetykami do włosów napieknewlosy.pl

Sklep z kosmetykami do włosów: napieknewlosy.pl

Nasz sklep z kosmetykami do włosów opieramy na najlepszych produktach do włosingu®, czyli świadomej pielęgnacji włosów. U nas znajdziesz produkty idealnie dopasowane do Twoich włosów :)

  • Polskie marki (te znane i mniej znane), w tym kultowe Hairy Tale Cosmetics,
  • Kosmetyki naturalne,
  • Henna i zioła,
  • Wcierki na porost włosów i specjalne potrzeby skóry głowy,

i wiele, wiele więcej!

Na co zwracamy szczególną uwagę? Przede wszystkim na dobre składy, sprawdzone produkty i potrzeby Twoich włosów. No i pakowanie z troską dla środowiska #lesswaste!

Mieszkasz za granicą? Wysyłamy do każdego kraju! Szczegóły znajdziesz tutaj: WYSYŁKA ZAGRANICZNA.

Poznaj naszą historię

Od 2016 roku prężnie działamy, rozszerzając nasz asortyment o prawdziwe perełki. Na początku nasz sklep ograniczał się do niewielkiego pokoju o metrażu 9 m2. Wówczas było to dla nas nierealne, że będziemy zmieniać naszą siedzibę kilkukrotnie, a nasz asortyment powiększy się o niemal 2000 różnych produktów! Do teraz jesteśmy w szoku xD

Nasz sklep liczył dwie osoby. Teraz tworzymy liczną, piękną i "dziwną" ekipę sklepu napieknewlosy.pl 😍

No i jako PIERWSI W POLSCE zadbaliśmy o włosy kręcone, sprowadzając do naszego sklepu kosmetyki stworzone do świadomej pielęgnacji włosów kręconych.

Znasz wcierki Banfi? To właśnie my wprowadziliśmy je na polski rynek, stając się wyłącznym dystrybutorem w kraju. Od 2017 roku możecie nabyć je stacjonarnie w swoim mieście! :)

Dystrybucja Banfi

Jeśli prowadzisz swój sklep i chcesz rozszerzyć swoją ofertę — zapraszamy do zakupów na naszej platformie B2B po wcześniejszym zarejestrowaniu się!

b2b.wwwlosy.pl

 

 

Hairy Tale Cosmetics: bajkowa marka Agnieszki Niedziałek

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć Hairy Tale Cosmetics, które w 2020 roku ujrzały światło dzienne właśnie w naszym sklepie i stały się hitem na polskim rynku włosomaniaczym.

Każdy produkt powstał po to, by sprostać indywidualnym potrzebom włosów i skóry głowy. Tworząc Hairy Tale stawiamy na naturalne receptury o najwyższej jakości, idące w parze ze skutecznością działania. 

Nasze produkty są tworzone z myślą o codziennej pielęgnacji problematycznej skóry głowy. Ich skuteczność testowana jest w Centrum Dermatologii Symbiosis. Zdrowa skóra głowy to podstawa dla zdrowych włosów, dlatego włączamy w spektrum ich działania skuteczność przeciw Malassezia furfur, Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty) czy Staphylococcus epidermidis (gronkowiec skórny).

Innowacyjne składy opieramy na najwyższej jakości surowcach. Wiele ekstraktów pozyskujemy ze świeżych owoców oraz niewykorzystanych produktów przemysłu spożywczego w myśl idei less-waste.

Prowadzisz sklep i chcesz mieć Hairy Tale?

Nic prostszego! Napisz do nas na info@hairytale.eu i przedstawimy Ci ofertę hurtową. 

Problem z wyborem? Napisz do nas na porady@napieknewlosy.pl

Jako pasjonaci Włosingu wiemy, że poznanie potrzeb skóry i włosów wymaga obserwacji, znajomości pewnych metod, ale też doboru odpowiednich produktów. Dlatego oferujemy Ci DARMOWĄ POMOC w skompletowaniu Twojego koszyka.

Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce DOBÓR PRODUKTÓW.