O nas

Nieśmiałe początki

Pamiętam te czasy, kiedy sklep był w moim mieszkaniu, w pokoju o powierzchni 9m2. Specjalnie przeniosłam z tego pokoju kanapę, żeby zwolnić miejsce na regały.

Na początku produktów było około 30 rodzajów, wiecie, podstawy! Babuszka, jakieś szampony, trochę mydeł.

Stopniowo i regałów i produktów przybywało, do momentu, kiedy nie zapełniły wszystkich ścian, a powoli zaczynały wypełzać do sypialni, korytarza i kuchni.

 

Dystrybucja Banfi

W międzyczasie udało mi się przybić kontrakt na dystrybucję Banfi. W tym czasie, liczba zamówień i produktów była już zdecydowanie za duża na pokój.

Pamiętacie stream z “paczkowania paczek”? To właśnie słynny pokój, w którym cudem zmieścił się wtedy jeszcze pies Tabo (pomagał).

sklep napieknewlosy.pl

Banfi, to moje odkrycie włosowe, mam nadzieję, że nie ostatnie. W 2015 roku sama zaczęłam wcierać je, jeszcze w czasie pomieszkiwania w Budapeszcie. Od tego czasu wiele w moim życiu się zmieniło, ale Banfi zostało i jest go coraz więcej.

banfi

 

Pierwsze dostawy Banfi, jeszcze kurierskie po 30kg, przychodziły do mnie do mieszkania. Co się kurierzy nadźwigali i nadziwili, to ich!

Później zaczęłam myśleć o dostawach paletowych, ale na to nie było już miejsca.

Kolejny cel, to opanowanie kraju przez BANFI! Już jest w kilku miastach, ale ekspansja na całą Polskę trwa.

 

sklep napieknewlosy.plDzięki temu, że Banfi będzie dostępna stacjonarnie w wielu miastach Polski, będziecie mogli oszczędzić sobie koszt dostawy i znaleźć najlepszą wcierkę obok siebie!
 

źródło *pełen wpis*: https://wwwlosy.pl/sklep-napieknewlosy-pl-rozwoj-plany-shoper/

 

2020 rok...

Asortyment rośnie - mamy ponad 1000 produktów, by odpowiedzieć na włosowe potrzeby każdego z Was!


Nasz zespół stanowi zgrana ekipa pakująca, jak i pracująca zdalnie.
Od samego istnienia naszego sklepu przykładamy jak największą wagę do obsługi klienta, co odznacza się m.in. ekspresowymi odpowiedziami na Wasze maile, nieustannym usprawnianiem pakowania paczek w duchu LESS-WASTE, a także jak najszybszym realizowaniem Waszych zamówień z dbałością o każdy szczegół.

A z coraz większą ilością produktów, rośnie nasz magazyn - obecnie stacjonujemy w siedzibie liczącej ponad 325m2 (zaczynaliśmy od 9m2!!).
W dalszym ciągu pozostajemy sklepem internetowym, choć spotkać nas możecie na targach kosmetyków naturalnych, na których kilka razy w roku mamy przyjemność gościć, a nasze stoisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jeszcze większą frekwencją!  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium