Wysyłka zagraniczna, zgodnie z listą krajów* podanych na stronie Poczty Polskiej.

*nie dotyczy wysyłki do Niemiec

Producenci
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • PRZELEWY24.PL - to szybki i wygodny sposób płatności internetowych. Po wyborze swojego banku, zostajesz na niego przekierowany i dokonujesz opłaty.

 • PRZELEW BLUE MEDIA – wygodny, bezpieczny i szybki sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Po wyborze swojego banku, zostajesz na niego przekierowany i dokonujesz opłaty. Przelew natychmiastowy jest częścią Płatności Shoper. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
  Uwaga! Przelewy natychmiastowe mogą zostać wykonane wyłącznie w PLN.
 • BLIK – polski system płatności mobilnych, który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności internetowych. Opcja BLIK jest częścią Płatności Shoper. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 • KARTY PŁATNICZE – możliwość płatności poprzez wykorzystanie karty kredytowej. Opcja karty płatnicze jest częścią Płatności Shoper. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. • PRZELEW – tradycyjny przelew. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który otrzymasz w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, rozpoczyna się realizacja zamówienia.

 

Dane do przelewu:

AGN Agnieszka Niedziałek

Numer konta: 69 1160 2202 0000 0004 5305 5425

 

W przypadku przelewów międzynarodowych:

IBAN: PL 69 1160 2202 0000 0004 5305 5425

Bank: Millennium SA, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

SWIFT/BIC: BIGBPLPW

  

 • SZYBKI PRZELEW (PayU) - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Po wyborze swojego banku zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.
 • PAYPAL - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Po wyborze tej opcji zostajesz przekierowany na stronę PayPal w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.
  Uwaga! Ta opcja pobiera dodatkowe 2% ceny zamówienia.

 


 

Jeżeli podczas dokonywania opłaty zaistniał jakiś problem lub chcesz zmienić sposób jej dokonania - napisz! Na pewno pomożemy:

✉️ kontakt@napieknewlosy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium