Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • PRZELEW - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który otrzymasz w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, rozpoczyna się realizacja zamówienia.

 

Dane do przelewu:

AGN Agnieszka Niedziałek

Numer konta: 30 1470 0002 2559 6294 6000 0002

 

W przypadku przelewów międzynarodowych:

IBAN: PL 30 1470 0002 2559 6294 6000 0002

Bank: Euro Bank SA ul. Św. Mikołaja 72, 50-126 Wrocław

SWIFT/BIC: EBSAPLPW

 

 

  • PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA (SZYBKI PRZELEW) - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU oraz PayPal. Po wyborze preferowanego sposobu opłaty zostaniesz przekierowany na stronę internetową w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

  • POBRANIE - czyli płatność przy odbiorze przesyłki od dostawcy. Koszt pobrania wynosi 6 zł do ceny zamówienia. To najlepszy sposób, jeżeli chcesz zapłacić gotówką przy odbiorze.

 


 

Jeżeli podczas dokonywania opłaty zaistniał jakiś problem lub chcesz zmienić sposób jej dokonania - napisz! Na pewno pomożemy:

napieknewlosy@gmail.com

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl